Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania

Zwiększ swoją satysfakcję

 • Bez reklam na wszystkich platformach
 • W 100% bez reklam
 • Super szybkie przeglądanie
 • Miesięczny
  28,84 /mies.
 • Najbardziej popularny
  Roczny
  23,07 /mies.

  Zaoszczędź 20%

  Rozliczenie roczne

 • 2 lata
  17,30 /mies.

  Zaoszczędź 40%

  Rozliczenie dwuletnie

Akceptowane Formy Płatności

Obciążenia cykliczne z możliwością anulowania w każdej chwili. Ceny nie zawierają podatku VAT. Ostateczna cena ulega przeliczeniu i jest przedstawiana na stronie zakupu, przed dokonaniem płatności.

Pytania i odpowiedzi

Co zawiera moja subskrypcja bez reklam?

Subskrypcja Investing.com bez reklam zapewnia możliwość przeglądania bez reklam treści zawartych we wszystkich naszych witrynach i aplikacjach w ramach Twojego konta. Dzięki subskrypcji bez reklam będziesz mógł skupić się na tym, co ważne, a także przyspieszyć przeglądanie, eliminując konieczność ładowania reklam na naszych stronach i w aplikacji. Ta funkcja nie zapewnia jednak danych na żywo ani dodatkowych funkcjonalności.

Czy w ramach mojej subskrypcji bez reklam reklamy zostaną usunięte ze wszystkich moich urządzeń?

Po zakupie subskrypcji bez reklam, w ramach swojego konta będziesz miał pełny dostęp do wszystkich naszych witryn internetowych oraz aplikacji dla systemu Android i iOS. Będziesz mógł korzystać z nich w domu lub biurze, a nawet w podróży, dostarczając Ci narzędzi i funkcji, których potrzebujesz, zawsze i wszędzie.

Jak mogę anulować moją subskrypcję bez reklam?

W celu anulowania subskrypcji, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta korzystając z zarejestrowanego adresu e-mail lub podając numer referencyjny, a jeden z naszych agentów z przyjemnością Ci pomoże.

Czy zostanę powiadomiony przed terminem odnowienia subskrypcji bez reklam?

Nasza subskrypcja bez reklam jest automatycznie odnawiana, co oznacza, że gdy upłynie jej data ważności, zostaniesz automatycznie obciążony opłatą i subskrypcja bez reklam zostanie przedłużona. Subskrypcję można odnowić w dowolnym momencie, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi w odpowiedzi na pytanie „Jak mogę anulować subskrypcję bez reklam”. Subskrypcja pozostanie aktywna przez cały czas trwania okresu, za który została dokonana płatność.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+

Pobierz aplikację Investing.com

Korzystaj z bezpłatnych notowań, wykresów i alertów o akcjach, indeksach, walutach, towarach i obligacjach w czasie rzeczywistym.
Bezpłatne analizy techniczne i prognozy o najwyższej jakości w zasięgu Twojej ręki.

Investing.com jest lepszy na aplikacji!

Więcej treści, szybsze notowania i wykresy, a także łatwiejsza obsługa są dostępne tylko w aplikacji.