Całkiem nowy dział kryptowalut

Całkiem nowy dział kryptowalut

Co nowego  | 19.07.2017 17:45

Całkiem nowy dział kryptowalut

Kryptowaluty, niezależnie od tego czy są bańką, czy też nie, czy zostały rzetelnie wycenione, czy też ich cenę zawyżono, są obecnie niezwykle popularne i niemal nie ma dani, w którym by się o nich nie mówiło. Inwestorzy, zważając na spora zmienność na kryptomonetach, potrzebują wszystkich informacji, jakie tylko mogą zdobyć.

Właśnie w związku z tym ciężko pracowaliśmy nad opracowaniem naszej oferty kryptowalut.

Nasza nowa strona dotycząca kryptowalut zawiera:


  • Kluczowe informacje o najważniejszych kryptowalutach, takie jak cena, zmiana ceny i ogólna kapitalizacja rynkowa

  • Wykres słupkowy przedstawiający najważniejsze pary kryptowalut – walut cyfrowych w odniesieniu do walut fiat i innych niż fiat, w oparciu o wolumen obrotu i posortowane według najlepszych ogólnych wyników

  • Lista najaktywniejszych kryptowalut wraz z ważnymi danymi o wynikach

  • Najnowsze wiadomości i analizy, dzięki którym możesz być na bieżąco z aktualnymi informacjami i zobaczyć, co według ekspertów wydarzy się w następnej kolejności

Istnieje również strona Wszystkie pary kryptowalut zawierająca wszystkie rodzaje kryptomonet, które obsługujemy.

Zarówno na głównej stronie kryptowalut, jak i tej poświęconej parom kryptowalutowym można skorzystać z filtra do zlokalizowania par kryptowalutowych za pomocą rozwijanych menu według nazwy waluty bazowej, nazwy waluty kwotowanej i giełdy.

Dodatkowo można przejść z dowolnej strony do strony ogólnego przeglądu każdej waluty zawierającego zindywidualizowane wykresy, dane techniczne, nowości i analizy, fora i wiele innych informacji.

Dlaczego nowe strony kryptowalut?


Ponieważ kryptowaluty są wciąż stosunkowo nowe i nieznane, ale szybko zyskują na popularności jako opcja inwestycyjna!

Choć można było zaobserwować gwałtowne wahania kryptowalut w ciągu ostatnich kilku miesięcy – od bardzo wysokiego do bardzo niskiego poziomu, pomimo wahań, waluty cyfrowe są w tym roku jednymi z najpopularniejszych instrumentów tradingowych i inwestycyjnych.

Dlatego też, tylko w 2017 roku, wartość Bitcoin wzrosła o około 230%. 11 czerwca ta kryptowaluta osiągnęła rekordową wysokość 3 000 USD, aby następnie spaść do poziomu 700 USD. Obecnie jej cena wynosi 2 315 USD.

Ethereum podobnie piął się mocno w górę, zwiększając w tym roku kalendarzowym swoją wartość o prawie 2 700%. 12 czerwca jego wartość wynosiła 400 USD, a obecnie 222 USD, znacznie mniej niż jeszcze miesiąc temu, ale nadal stanowi on świetny półroczny zwrot dla inwestorów, którzy byli inteligentni lub mieli szczęście, aby zrealizować transakcję. W jednej z takich historii sukcesu kryptowalut główną rolę odegrał Erik Finman, który zaczął kupować Bitcoiny po 12 USD za sztukę, gdy miał 12 lat, a teraz w wieku 18 lat jest bitcoinowym milionerem. W innej historii tajemniczy trader, znany tylko z numeru identyfikacyjnego swojego wirtualnego portfela, w ciągu ponad miesiąca zamienił 55 milionów dolarów w papierowych pieniądzach na 283 miliony euro w Ethereum.

Nie ma wątpliwości, że kryptowaluty jako rentowne mechanizmy inwestycyjne i technologia łańcucha blokad, na podstawie której są przewidywane, pozostaną na dłużej. Właśnie dlatego stworzyliśmy nasz nowy dział kryptowalut, aby zapewnić najlepsze, najbardziej wszechstronne i aktualne informacje o kryptowalutach.

To dopiero początek naszego działu kryptowalut. W przygotowaniu jest wiele nowych funkcji, które wprowadzimy już wkrótce i nie możemy się już doczekać, aby podzielić się z Wami tymi dodatkami i aktualizacjami!

Bądź pierwszym komentującym

Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+