Investing.com dodaje dane w czasie rzeczywistym ze skandynawskich giełd papierów wartościowych

Investing.com dodaje dane w czasie rzeczywistym ze skandynawskich giełd papierów wartościowych

Co nowego  | 21.11.2018 15:53

Investing.com dodaje dane w czasie rzeczywistym ze skandynawskich giełd papierów wartościowych

W ramach naszej misji dostarczania naszym użytkownikom najbardziej dokładnych i aktualnych danych w czasie rzeczywistym, Investing.com dodało ostatnio kanały informacyjne w czasie rzeczywistym z giełd papierów wartościowych w Sztokholmie, Helsinkach, Kopenhadze i na Islandii. To wspaniała wiadomość zarówno dla naszych użytkowników w Szwecji, Finlandii, Danii i Islandii, jak i każdego inwestora, który posiada lub chce kupić tamtejsze papiery wartościowe.

Jest to szczególnie dobra wiadomość, ponieważ do tej pory dane z tych giełd były opóźnione o 20 minut, co wpływało na decyzje inwestorów. Teraz natomiast te dane są wyświetlane w czasie rzeczywistym.

 

Najważniejsze fakty

  • Giełda Papierów Wartościowych w Sztokholmie: 15. pod względem wielkości rynek papierów wartościowych na świecie z kapitalizacją rynkową na poziomie 1,51 biliona USD i 310 notowanymi spółkami.
  • Giełda Papierów Wartościowych w Helsinkach: 75. co do wielkości rynek papierów wartościowych na świecie, ze 141 notowanymi spółkami.
  • Giełda Papierów Wartościowych w Kopenhadze: 70. co do wielkości rynek papierów wartościowych na świecie, ze 138 notowanymi spółkami.

Dla osób, które nie znają rynków skandynawskich, z tego regionu pochodzi kilka znanych marek. Sama Szwecja jest domem dużych marek, takich jak gigant meblowy IKEA, firma odzieżowo-detaliczna H&M [HMb], Ericsson [ERICb] – firma telekomunikacyjna, której dział urządzeń mobilnych został zakupiony przez SONY, producent urządzeń elektrycznych Electrolux [ELUXa] i firmy oprogramowania komputerowego, takie jak Spotify [SPOT] i Skype (która została zakupiona przez Microsoft [MSFT] w 2011 roku za 8,5 miliarda USD).

Ta uzupełniona funkcjonalność jest zaledwie jednym z wielu nadchodzących kroków, które sprawiają, że Investing.com jest witryną internetową numer 1 i miejscem, w którym kompleksowo można znaleźć wszystkie informacje inwestycyjne.

Dane w czasie rzeczywistym

Dla skandynawskich giełd papierów wartościowych

skandynawskie giełdy papierów wartościowych

Bądź pierwszym komentującym

Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+