Jesteśmy dostępni w Amazon App Store

Jesteśmy dostępni w Amazon App Store

Co nowego  | 20.03.2019 16:52

Jesteśmy dostępni w Amazon App Store

Użytkownicy urządzeń Amazon, którzy chcą korzystać z aplikacji Investing.com, mogą ją teraz znaleźć w Amazon Application Store.

Amazon

Aplikacja zawiera wszystkie ulubione funkcje użytkowników:

Dane w czasie rzeczywistym – notowania i wykresy w czasie rzeczywistym ponad 100 000 instrumentów finansowych, będących przedmiotem obrotu na ponad 70 giełdach papierów wartościowych na świecie.

Kalendarz ekonomiczny – aktualizacje w czasie rzeczywistym dotyczące światowych wydarzeń gospodarczych, dostosowane do osobistych zainteresowań użytkownika.

Spersonalizowany portfel – umożliwia stworzenie własnej listy obserwowanych i śledzenie notowań akcji, walut, towarów, indeksów, funduszy ETF i obligacji – a wszystko to zsynchronizowane z kontem Investing.com.

Powiadomienia – nasz system powiadomień umożliwia otrzymywanie spersonalizowanych powiadomień dotyczących instrumentów finansowych, wydarzeń gospodarczych i nowych artykułów analitycznych.

Wiadomości i analizy – informacje z ostatniej chwili, filmy, aktualizacje i analizy dotyczące globalnych rynków finansowych, a także technologii, polityki i biznesu.

Narzędzia finansowe

Szybki dostęp do wszystkich naszych światowej klasy narzędzi, w tym: kalendarza ekonomicznego, kalendarza zysków, podsumowania technicznego, notowań rynkowych, zaawansowanych wykresów itp.

Należysz do grona członków?

Zaloguj się i kontynuuj od miejsca, w którym skończyłeś, synchronizując swój portfel i osobiste powiadomienia między wszystkimi swoimi urządzeniami.

Nie jesteś sam

Dołącz do naszej rosnącej społeczności graczy i inwestorów i udostępniaj artykuły na portalu Facebook, w aplikacji WhatsApp, Twitter i LinkedIn.

Próbowałeś korzystać z aplikacji Amazon? Daj nam znać, co o niej sądzisz.

Bądź pierwszym komentującym

Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+