Przywitaj się z naszym blogiem

Przywitaj się z naszym blogiem

Co nowego  | 15.11.2018 10:21

Przywitaj się z naszym blogiem

PIENIĄDZE!

Jesteś tutaj dla pieniędzy.

Chcesz je zarabiać i chcesz je pomnażać.

Teraz, kiedy przyciągnęliśmy Twoją uwagę, chcemy powitać Cię na naszym nowym blogu.

Szczerze mówiąc, od jakiegoś czasu chcieliśmy prowadzić blog, jednak najpierw postanowiliśmy się skupić się na tym, co dla nas najważniejsze, tzn. zapewnieniu naszym użytkownikom wszystkiego tego, co ma związek ze światowymi rynkami finansowymi. Teraz czujemy, że nadszedł czas, aby rozpocząć pisanie naszego bloga.

Nie ma znaczenia, czy jesteś ostrożnym inwestorem, który woli stabilne obligacje, czy wolisz bardziej ryzykowne podejście i akcje charakteryzujące się dużą zmiennością i wysokimi zyskami, handel kryptowalutą lub arbitraż na rynku Forex. Pragniesz oglądać swoje wyniki wyświetlane na zielono.

Ale co robisz, gdy rynki są zamknięte?

Robisz sobie przerwę i relaksujesz się? Czytasz i przygotowujesz się do przyszłotygodniowego wyścigu?

Celem tego bloga jest zapewnienie rozrywki, wiedzy, a może nawet narzędzi przewagi nad innymi (to znaczy tymi, którzy nie są użytkownikami Investing.com).

To, co znajdziesz na tym blogu, to mieszanka aktualności, ogłoszeń Investing.com, artykułów instruktażowych i rozrywki (plus najważniejsze informacje finansowe, które mogłeś przegapić).

Blog ma określoną strukturę, abyś mógł znaleźć wszystko to, czego chcesz i kiedy chcesz.

Na początek zostanie podzielony na 3 główne kategorie:

- Co nowego?

- O inwestowaniu
- Aktualności na temat firmy

W sekcji Co nowego? będziemy omawiać nowe narzędzia, funkcjonalności i opcje, które zamierzamy dodać do witryny internetowej i aplikacji Investing.com.

W sekcji O inwestowaniu będziemy umieszczać interesujące historie i ciekawostki, takie jak inwestycje, rynki i trendy branżowe, porady naszych ekspertów i wiele innych informacji. Będziemy także zamieszczać okresowe podsumowania i zestawienia, a także wszystko to, co według nas może być dla Ciebie, jako użytkownika, interesujące.

Wreszcie, w dziale Aktualności na temat firmy znajdziesz aktualizacje dotyczące Investing.com – takie jak partnerstwa, kamienie milowe i wszystko to, co jest bezpośrednio związane z Investing.com.

Planujemy udostępniać interesujące i istotne dane, aktualizacje dotyczące firmy i wszystko, co naszym zdaniem może pomóc w osiągnięciu celu końcowego, czyli zarobieniu większej ilości pieniędzy.

Więc wracaj i odwiedzaj nas, ponieważ będziemy regularnie zamieszczać nowe posty na blogu.

Dziękujemy za poświęcony przez Ciebie czas.

Bądź pierwszym komentującym

Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+