Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
Kontrakty terminowe na Ropę Brent - Cze. '18 (LCOM8)

Kontrakty terminowe na Ropę Brent - Cze. '18 (LCOM8)

67,43 +0,27 +0,40%
21:22:14 - Dane na żywo CFD. Wartość w USD
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Dzień 66,7 - 67,69
52 tygodni 49,93 - 86,74
Zamknięcie 67,16
Otwarcie 67,16
Miesiąc May 19
Ostatni dzień handlu 24/03/2019
Grupa Energia
1-roczna zmiana 1,24%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Piotr Bobryk
Piotr Bobryk

Wzrosty do 70 i wyprzedaz do 45  ... (Więcej)

31.01.2019 16:09 GMT· Odpowiedz
Krzysztof Kurzac
Krzysztof Kurzac

I na dodatek liczba osób, które złożyły wnioski o zasiłki dla bezrobotnych w Stanach Zjednoczonych, odnotowała największy wzrost od września 2017 roku, wzbudzając obawy wokół kondycji krajowej gospodarki ale ropa "ślepa"???  ... (Więcej)

31.01.2019 15:41 GMT· Odpowiedz
Rafał Br
Rafał Br

Nic nie jest jasne. Wiele zależy od tego jak potoczą się rozmowy USA - Chiny. Jeśli zostaną zerwane możliwy jest spadek cen.   ... (Więcej)

31.01.2019 09:08 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (202)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+