Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
Kontrakty terminowe na ropę Brent - Jul 18 (LCON8)

Kontrakty terminowe na ropę Brent - Jul 18 (LCON8)

RT-CFD
78,72 +0,21 +0,27%
11:22:10 - Dane na żywo CFD. Wartość w USD
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Dzień 78,66 - 79,19
52 tygodni 44,35 - 80,5
Zamknięcie 78,51
Otwarcie 78,98
Miesiąc Jul 18
Ostatni dzień handlu 27/05/2018
Grupa Energia
1-roczna zmiana 47,58%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Rock Way
Rock Way

..ale obrazki wklejasz ładne:))  ... (Przeczytaj więcej)

02.04.2018 19:16 GMT· 1 · Odpowiedz
Michael Angel
Michael Angel

Od dnia dzisiejszego zaprzestaję dodawania analiz. Pozdrawiam i życzę wszystkim wysokich i stabilnych zysków. W razie potrzeby pozostawiam kontakt telefoniczny: 666 554 545.  ... (Przeczytaj więcej)

30.01.2018 15:48 GMT· Odpowiedz
Michael Angel
Michael Angel

Czy ropa Brent obroni najważniejsze wsparcie dla byków? Obecnie cena ropy znajduje się na najważniejszym wsparciu z punktu widzenia perspektywy dalszych wzrostów w najbliższych dniach. Prawdopodobnie jeżeli cena nie obroni 61,8% zniesienia, które już zostało naruszone i niedźwiedzie sforsują poziom 69.10 szanse na nowe szczyty w najbliższych dniach będzie można uznać za nikłe, a prawdopodobne staną się długo oczekiwane ruchy korekcyjne mogące zbić cenę nawet o kilka dolarów w ciągu najbliższych dni, a nawet miesiąca. Umocnienie amerykańskiej waluty sprzyja takowemu scenariuszowi, nie wspominając o fundamentach i technice, które ogólnie oceniając przemawiają z bieżących cen "in sell".  ... (Przeczytaj więcej)

29.01.2018 15:41 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (178)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+