Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
Kontrakty terminowe na ropę Brent - Nov 18 (LCOX8)

Kontrakty terminowe na ropę Brent - Nov 18 (LCOX8)

RT-CFD
79,41 +1,36 +1,74%
16:11:09 - Dane na żywo CFD. Wartość w USD
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Dzień 77,5 - 79,72
52 tygodni 54,89 - 80,5
Zamknięcie 78,05
Otwarcie 77,94
Miesiąc Nov 18
Ostatni dzień handlu 23/09/2018
Grupa Energia
1-roczna zmiana 39,73%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Michael Angel
Michael Angel

najnowsza analiza rynku dostępna w publikacji na https://pl.investing.com/analysis/rekordowo-wysoki-spread-miedzy-ropa-wti-i-brent-okazja-inwestycyjna-200221454  ... (Przeczytaj więcej)

08.06.2018 12:24 GMT· Odpowiedz
Rock Way
Rock Way

..ale obrazki wklejasz ładne:))  ... (Przeczytaj więcej)

02.04.2018 19:16 GMT· 1 · Odpowiedz
Michael Angel
Michael Angel

Od dnia dzisiejszego zaprzestaję dodawania analiz. Pozdrawiam i życzę wszystkim wysokich i stabilnych zysków. W razie potrzeby pozostawiam kontakt telefoniczny: 666 554 545.  ... (Przeczytaj więcej)

30.01.2018 15:48 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (179)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+