Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
Kontrakty terminowe typu futures na ropę WTI - Jul 18 (CLN8)

Kontrakty terminowe typu futures na ropę WTI - Jul 18 (CLN8)

RT-CFD
71,64 +0,27 +0,38%
11:10:29 - Dane na żywo CFD. Wartość w USD
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Dzień 71,44 - 71,97
52 tygodni 42,05 - 72,3
Zamknięcie 71,37
Otwarcie 71,44
Miesiąc Jul 18
Ostatni dzień handlu 20/05/2018
Grupa Energia
1-roczna zmiana 42,9%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Pan Krzak
Pan Krzak

Jest szansa że odbije do 72.50 w przyszłym tyg?  ... (Przeczytaj więcej)

18.05.2018 11:12 GMT· 1 · Odpowiedz
Łukasz Niemiec
Łukasz Niemiec

i zarobione 6 tys. w dwa dni :)  ... (Przeczytaj więcej)

16.05.2018 21:32 GMT· 4 · Odpowiedz
Damian MK
Damian MK

Zbliza sie koniec wzrostow, ale nikt nie przewidzi na jakim poziomie przy lewarze x100 giniesz na kazdej korekcie nie po Twojej mysli, znowu kto chcialby zeby ominela go piekna fala spadkow, przy lewarze x1 lub x10 grajac na kapitale mnienszym niz 10tys ogromny ruch daje nie wielki zysk za to przy ryzykownym x100 to jak wygrana na loteri, ale bilet w jedna strone  ... (Przeczytaj więcej)

16.05.2018 17:26 GMT· 2 · Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (1769)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+