Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
Kontrakty terminowe na złoto - Dec 18 (GCZ8)

Kontrakty terminowe na złoto - Dec 18 (GCZ8)

RT-CFD
1.202,40 -3,40 -0,28%
16:08:16 - Dane na żywo CFD. Wartość w USD
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Dzień 1.200,3 - 1.208,2
52 tygodni 1.161,4 - 1.365,4
Zamknięcie 1.205,8
Otwarcie 1.206,1
Miesiąc Dec 18
Ostatni dzień handlu 25/11/2018
Grupa Metale
1-roczna zmiana - 8,97%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Andrzej Rybinski
Andrzej Rybinski

Witam jestem nowicjusze , dlaczego w tej apce pokazuje mi wartość złota 1211,10, a w plus500 pokazuje mi 1250,10 . Może ktoś wytłumaczyć?  ... (Przeczytaj więcej)

12.09.2018 19:57 GMT· Odpowiedz
robert pakula
robert pakula

czekamy  ... (Przeczytaj więcej)

10.09.2018 07:26 GMT· Odpowiedz
Katarzyna Radko
Katarzyna Radko

Jak widzicie to złoto długo jeszcze będą trwać spadki??  ... (Przeczytaj więcej)

30.08.2018 17:34 GMT· 1 · Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (260)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+