Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
Kontrakty terminowe na złoto - Aug 18 (GCQ8)

Kontrakty terminowe na złoto - Aug 18 (GCQ8)

RT-CFD
1.226,90 -0,40 -0,03%
00:05:27 - Dane na żywo CFD. Wartość w USD
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Dzień 1.226,8 - 1.227,6
52 tygodni 1.226 - 1.365,4
Zamknięcie 1.227,3
Otwarcie 1.227,3
Miesiąc Aug 18
Ostatni dzień handlu 03/08/2018
Grupa Metale
1-roczna zmiana - 0,39%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Seba Stian
Seba Stian

Polecam obserwowac usdpln jak reaguje na wzajem ze zlotem. Dla mirkow ktorzy przez ostatni tydzien liczyli ze gold wejdzie jeszcze na 1352... Gold juz pare razy odbijal i ptobowal wybic sie do 1370 stojąc wlasciwie w miejscu kwestia czasu jak tylko spadnie  ... (Przeczytaj więcej)

17.05.2018 07:11 GMT· Odpowiedz
wald
wald

opinia Grega z boga,,akby ktoś chciał łapać doły na złocie na odbicie to przy tak rosnącym DXY można potencjalnie się bardzo mocno przejechać ... Jedyną mozliwością aby złoto odbiło jest mocniejsze tąpnięcie na giełdzie powiązane ze spadkiem rentowności 10Y i spadkiem DXY, aby rynek zaczął wyceniać obniżki stóp procentowych... Gdy ropa zacznie spadać wyceniając to, że nie będzie za bardzo potrzebna przy ujemnych GDP a jej potencjalne wydobycie jest bardzo wysokie to złoto dopiero zleci ..., bo deflacja zacznie przyspieszać. Na razie jeszcze się trzyma. 20:1 long:short (na ropie wszyscy są LONG, tylko ja taki głupi chyba jestem ...) - takie rekordu to chyba nie było nawet w 2014 gdy ropa spadała ze 110$ na 26$... Także warning...  ... (Przeczytaj więcej)

16.05.2018 12:55 GMT· Odpowiedz
Piotr Nowicki
Piotr Nowicki

skoczy jeszcze dziś na1352 około 21;-)  ... (Przeczytaj więcej)

16.04.2018 17:26 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (254)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+