Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
Kontrakty terminowe na złoto - Cze. '18 (GCM8)

Kontrakty terminowe na złoto - Cze. '18 (GCM8)

RT-CFD
1.523,80 -7,40 -0,48%
16/08 - Zamknięty. Wartość w USD
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Zakres dzienny 1.514,15 - 1.538,25
Zakres 52 tyg. 1.201,3 - 1.546,1
Zamknięcie 1.531,2
Otwarcie 1.533,75
Miesiąc Dec 19
Ostatni dzień handlu 25/11/2019
Grupa Metale
1-roczna zmiana 24,97%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Robert Azembski
Robert Azembski

Napiszę "skrótowcami". Wiele zależy od cierpliwości i wytrzymałości Chin. Władze chińskie muszą brać pod uwagę systematyczne spowolnienie tempa wzrostu  PKB w CHRL versus szerokość perspektyw rynków eksportowych i iwestycji (z obejściem  USA) .Niskie lub ujemne stopy procentowe mają stymulować gospodarki zgodnie z teorią wzrostu podaży pieniądza kredytowego. Nie na tym polega jednak problem,bo pieniądz jest, tylko nie wierzy w dalszy wzrost. Problem główny w tym, uważam, że globalny kapitalizm w obecnym wydaniu wyczerpał już swój potencjał wzrostu. Kapitał spekulacyjny nie zniknął jednak i nie zniknie, więc szuka inwestycyjnego ujścia, tymczasowo znajdując przystanie i zyski np. w jenie, franku szw. i metalach szlachetnych (Gold), a szortowo w kryptowalutach (BTC) - stąd mamy wzrosty. To jednak mało. Wybrane giełdy mają perspektywy wzrostu przy malejącej dochodowości bondów. Najważniejsze: czy i jak powiedzie się zamach na USD jako światową walutę rozlicz.i jakie będą tu parytety.  ... (Więcej)

15.08.2019 11:44 GMT· Odpowiedz
Marta Wawrzonkowska
Marta Wawrzonkowska

Rosnąca destabilizacja rynków finansowych powodują coraz większy odpływ z rynków akcji m.in. w złoto i jena ale za tym idzie rośnie spirala spekulacyjna na złocie bo równocześnie dolar ciągle się wzmacnia. FED może to przeciąć podnosząc stopy procentowe, na co wskazuje kilku trzeźwo myślących ekonomistów, ale Trump zatrzymał swój rozwój na luzowaniu ilościowym i wejście do USA ujemnych stóp procentowych wpierw rozwali rynek akcji, a potem bańkę na złocie więc rajd do góry tylko dla osób z mocnymi nerwami.  ... (Więcej)

14.08.2019 17:05 GMT· 2 · Odpowiedz
Jackie Chan
Jackie Chan

Wytchnienie długo nie potrwało :-)  ... (Więcej)

14.08.2019 16:13 GMT· 1 · Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (375)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+