Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
Kontrakty terminowe na srebro - Maj '18 (SIK8)

Kontrakty terminowe na srebro - Maj '18 (SIK8)

14,842 +0,039 +0,26%
19:23:00 - Dane na żywo CFD. Wartość w USD
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Zakres dzienny 14,758 - 14,887
Zakres 52 tyg. 14,07 - 16,88
Zamknięcie 14,803
Otwarcie 14,852
Miesiąc Jul 19
Ostatni dzień handlu 23/06/2019
Grupa Metale
1-roczna zmiana - 9,85%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Adam Ciesielski
Adam Ciesielski

Witam jestem nowy ,mam pytanie, jezeli obstawilem na spadek a teraz jest -300 to jest ok?  ... (Więcej)

07.06.2019 08:21 GMT· Odpowiedz
Piotr Mikuła
Piotr Mikuła

Witam a raczej dobry wieczór,. wskaźniki się schłodziły czy to już ten czas aby zająć pozycję ? uważam że chyba wcisnę enter  ... (Więcej)

13.02.2019 21:15 GMT· 1 · Odpowiedz
Damian Krawiec
Damian Krawiec

No to ruszamy na północ ;)   ... (Więcej)

26.12.2018 15:24 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (19)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+