Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
BTC/PLN - Bitcoin Polski złoty

BTC/PLN - Bitcoin Polski złoty

BitBay
27.414,9 -165,1 -0,60%
16:43:10 - Dane na żywo.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 27.396,7 / 27.414,9
Zakres dzienny 27.169,7 - 27.700
Zakres 52 tyg. 12.106,6 - 51.848,9
Zamknięcie 27.580
Otwarcie 27.580
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
albin kolano
albin kolano

W tym roku to już będzie tylko lipa. Do lutego-marca flat, później powoli do góry do okolicy 50-60k i znowu zejście ale już mniej dramatyczne do 40k. Ludzie zaczynają się przyzwyczajać do wahań i już tak nie panikują.  ... (Więcej)

28.11.2019 09:18 GMT· Odpowiedz
Jan Kowalski
Jan Kowalski

Król jest nagi, a wszyscy twierdzą, że ma ubranie... Ludzie zawsze uwierzą w piramidy finansowe i tak kręci się biznes  ... (Więcej)

03.10.2019 22:22 GMT· Odpowiedz
Piotr Stanisz
Piotr Stanisz

BTC poniżej 10k$ jest po prostu tani...  ... (Więcej)

11.09.2019 09:06 GMT· 1 · Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (15)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+