Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
BTC/USD - Bitcoin Dolar amerykański

BTC/USD - Bitcoin Dolar amerykański

Bitfinex
7.307,3 -66,2 -0,90%
00:12:37 - Dane na żywo.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 7.315,0 / 7.315,1
Dzień 7.246,5 - 7.588
52 tygodni 2.214,2 - 19.891
Zamknięcie 7.313,1
Otwarcie 7.313,1
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Bogusław Sobocik
Bogusław Sobocik

po przekroczeniu 6500$ wydaje mi się następny poziom to 9000$  ... (Przeczytaj więcej)

16.06.2018 18:23 GMT· Odpowiedz
Davide Gambinio
Davide Gambinio

Prognoza btc na przyszłe miesiące? Jakie macie przeczucia, wizje, analizy? Pozdrawiam Cie ;)  ... (Przeczytaj więcej)

15.04.2018 14:50 GMT· 1 · Odpowiedz
Adam Dejda
Adam Dejda

Btc w dół na 9000 197$ spadł w ciągu godziny.  ... (Przeczytaj więcej)

13.03.2018 11:46 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (34)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+