Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
XRP/PLN - Ripple Polski złoty

XRP/PLN - Ripple Polski złoty

Synthetic
1,17965 +0,15697 +15,35%
16:08:26 - Dane na żywo.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 1,17517 / 1,18414
Dzień 0,99499 - 1,20487
52 tygodni 0,93148 - 4,01756
Zamknięcie 1,02269
Otwarcie 1,02269
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Matas
Matas

Cóż kolejne spadki czyżby nowa okazja do zakupu   ... (Przeczytaj więcej)

06.05.2018 13:07 GMT· Odpowiedz
Matas
Matas

Bitbay wprowadził Ripple do swojej oferty. Przez co przez dzień może dwa będą spadki na nich, ale później powinno się wszystko odbić, więc będę śledził kurs Ripple. I nawet planuję zakup ^^ w tym tygodniu :) .  ... (Przeczytaj więcej)

15.03.2018 19:27 GMT· 1 · Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (2)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+