Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
TRX/PLN - TRON Polski złoty

TRX/PLN - TRON Polski złoty

Synthetic
0,093011 -0,001109 -1,18%
23:22:03 - Dane na żywo.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 0,092686 / 0,093336
Dzień 0,092322 - 0,094987
52 tygodni 0,04314 - 0,35117
Zamknięcie 0,094121
Otwarcie 0,094121
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Marcin Trochymiak
Marcin Trochymiak

bitcoinic idzie na łeb od poczatkun2018 roku poszedł w dół o 18 tyś euro czy usd .. Nie wiem w jakiej on walucie nawet bo mnie nie interesuje. Mnie interesuje tylko TRONIK   ... (Więcej)

24.11.2018 03:14 GMT· 3 · Odpowiedz
Norbert Wiench
Norbert Wiench

Ludzie nie dajcie sie w to wciągać,to jakiś labirynt Finansowy,skonstruowany w taki sposób,że zakup Kryptowaluty jest bardzo łatwy,przychodzi,kurier daje przesyłke,płacisz od reki gotówke i tu zaczyna sie galimatias,potem,jak chcesz zrealizować Woucher,który zakupiłeś,bedziesz otrzymywał co chwile emaile,po to,abyś im wysłał adres Twojego Portfela,potem numer Twego Portfela,potem link do Twojego Portfela i tak w w kółko Macieja,aż zbaraniejesz. Jestem Bogatszy o kolejne doświadczenie. BiTcoin ma to lepiej rozwiązane i pieniądze są przelewane w ciągu 24 godzin od zgłoszenia na konto Bankowe,które im podasz  w rejestrze.  ... (Więcej)

05.11.2018 19:07 GMT· Odpowiedz
Norbert Wiench
Norbert Wiench

Ba to już kilka tygodni nie zarobiłem nic ,tak,że spokojnie czekam na "cukrowanie" ile to kto zarobił? i jak to wypłacił.W emailach informuje sie,że to dla prostych ludzi,mam wątpliwości,jak ktoś nie jest obcykany na kompie to sobie nie da rady z tymi Kluczykami i kodami.No ale może to tak ma działać,wchodzisz jako prosty człowiek i wtapiasz a potem nie wiesz o co chodzi i olewasz to.  ... (Więcej)

24.10.2018 20:26 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (6)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+