Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
CHF/PLN - Frank szwajcarski Polski złoty

CHF/PLN - Frank szwajcarski Polski złoty

3,9100 -0,0244 -0,62%
19:47:43 - Dane na żywo.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
artur kawczyński
artur kawczyński

Jedziemy na 3,80...  ... (Więcej)

21.10.2019 18:16 GMT· 1 · Odpowiedz
rom pec
rom pec

Jakiego spadku można się spodziewać na tej parze?   ... (Więcej)

18.10.2019 07:30 GMT· Odpowiedz
rom pec
rom pec

3.95 to wciąż wysoko spodziewalem się większego spadku po wyroku TSUE.   ... (Więcej)

09.10.2019 06:35 GMT· Odpowiedz
Jack Lim
Jack Lim

Ale poszedł w dół xD  ... (Więcej)

03.10.2019 13:31 GMT· Odpowiedz
Darek
Darek

no i się doczekaliśmy !!!  ... (Więcej)

03.10.2019 10:21 GMT· Odpowiedz
Jack Lim
Jack Lim

wyrok TSUE powinien nam dużo pokazac  ... (Więcej)

23.09.2019 21:12 GMT· 1 · Odpowiedz
Jack Lim
Jack Lim

do 3,86 i później odbicie w górę   ... (Więcej)

09.09.2019 20:42 GMT· Odpowiedz
Master Faker
Master Faker

2004-2008 podobny spadek jak teraz. W jego końcówce pół polaków ogłupiało i wpakowało się w kredyty we frankach. Czy teraz będzie tak samo (???) - zobaczymy za dwa lata.  btw, ciekawe co tym razem wymyśli SNB żeby wygenerować taką piękną świecę do góry?  ... (Więcej)

24.04.2018 05:33 GMT· 2 · Odpowiedz
Jarosław Jaskierski
Jarosław Jaskierski

Frank jest przewartościowany, poza tym korelacja jest taka stopy procentowe w górę chf/pln w dół a teraz czeka nas dekada wysokich stóp na świecie. Gram na spadki w długim terminie.   ... (Więcej)

13.03.2017 09:11 GMT· 1 · Odpowiedz
Tomasz Bobrowski
Tomasz Bobrowski

Zupełnie niezrozumiała decyzja SNB, na której w największej mierze straci właśnie sama Szwajcaria.  ... (Więcej)

19.01.2015 11:06 GMT· Odpowiedz
Grzegorz Malek
Grzegorz Malek

Panie i Panowie, kiedy frank znowu bedzie poniezej 3 zł?  ... (Więcej)

16.12.2013 12:10 GMT· 10 · Odpowiedz
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+