Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
EUR/USD - Euro US dolar

EUR/USD - Euro US dolar

1,1152 +0,0004 +0,04%
04:00:13 - Dane na żywo.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 1,1150 / 1,1154
Zakres dzienny 1,1144 - 1,1158
Zakres 52 tyg. 1,0879 - 1,1572
Zamknięcie 1,1148
Otwarcie 1,1148
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Lukasz Furmaniak
Lukasz Furmaniak

Cześć, mój plan na ten tydzień. Powodzenia! https://forexallday.wordpress.com/2019/10/21/eurusd-21-10-2019/  ... (Więcej)

14 godzin temu· 3 · Odpowiedz
Izabela Szczepaniak
Izabela Szczepaniak

hej moja grupo!!!. powiedzcie mi co dalej z tym Edkiem ? ten scenariusz apropos spadku obowiązuję czy czekją nas już wzrosty ?  ... (Więcej)

16 godzin temu· 7 · Odpowiedz
Ron Wood
Ron Wood

IMO dolny TL na DXY wspierający wzrosty od lata 2018 przebiega wg mnie na tę chwile ,dziś, miedzy 96,95 pkt a 96,70 pkt  - rozpiętość (widełki) wynika z tego ,że analizowałem to w różnych interwałach i posiłkowałem się nie tylko wykresem świecowym ,ale tez liniowym. Dodatkowo "wycinałem" też minima z września 2018 i czerwca 2019 lub je pozostawiałem. Po prostu ten zakres tworzy jak dla mnie pewną lokalizacje na atak popytu $. EU przeszło przez 1.111 jak przez masło , za to 1.116 to już nie jest jak widać bajka. Instrument tam już się dusi. Poza tym zwróciłem uwagę np. na USDPLN, że podaż jak napisałem się dławi. Opiera się i nie chce niżej, ALE jeśli mamy na DXY sięgnąć tych 96,95 -96,70 to daje to teoretycznie zasięg na EU 1,12500 - 1,12800 max. Tam by była zwrotka. Do tego jednak EU musi przestrzelić jedną ważną SZ - ładnie ją widać na świecach w TF D1  ... (Więcej)

18.10.2019 18:55 GMT· 8 · Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (1397)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+