Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
EUR/USD - Euro Dolar amerykański

EUR/USD - Euro Dolar amerykański

RT-CFD
1,1306 -0,0055 -0,48%
14/12 - Zamknięty.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 1,1305 / 1,1307
Dzień 1,127 - 1,14
52 tygodni 1,1214 - 1,2557
Zamknięcie 1,1361
Otwarcie 1,1361
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Lukasz Furmaniak
Lukasz Furmaniak

Czemu liczby 1.1340 ( a w zasadzie powinno być 1.1344) 1.1309 ( a powinno być 1.1313) oraz 1.1270 były momentami w których zamykałem swoje pozycje? Tutaj przygotowałem trochę czytelniejszy wykres bo usunąłem wszystko co przesłaniało widok zostawiłem tylko korektę fibo (fibonacciego). Spójrzcie jakie wartości się znajdują na poszczególnych poziomach. W tym takim owalu po lewej strone zaznaczyłem falę wzdłóż której ustawiałem tą korektę. Od dołu do góry. od 11 listopada do 20 listopada. Tak cała fala trwała 9 dni i do tej pory jest ona przydatna. Zwróćcie uwagę jak cena zachowywała się później w stosunku do tych niebieskich poziomów fibo. https://charts.mql5.com/19/906/eurusd-h4-international-capital-markets-2.png  ... (Więcej)

14.12.2018 19:23 GMT· 1 · Odpowiedz
Marcin Pawelec
Marcin Pawelec

l tydzień na super plusie teraz Ci co zarobili idą Świętować tak jak pisałem 8.12 zejdzie na 1.1265 to pomyliłem się minimalnie ale z 1.1380 na 1.1273 to też dobry zysk   ... (Więcej)

14.12.2018 19:23 GMT· 1 · Odpowiedz
Ewa Kasperska
Ewa Kasperska

Super  ... (Więcej)

14.12.2018 18:40 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (245)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+