Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
EUR/USD - Euro US dolar

EUR/USD - Euro US dolar

1,1223 +0,0016 +0,14%
19:27:39 - Dane na żywo.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 1,1221 / 1,1225
Zakres dzienny 1,1204 - 1,1247
Zakres 52 tyg. 1,1106 - 1,1817
Zamknięcie 1,1207
Otwarcie 1,1214
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Lukasz Furmaniak
Lukasz Furmaniak

Cześć! Podrzucam plan na przyszły tydzień. Powodzenia!  https://forexallday.wordpress.com/2019/06/15/eurusd-15-06-2019/  ... (Więcej)

15.06.2019 12:01 GMT· 1 · Odpowiedz
Lukasz Furmaniak
Lukasz Furmaniak

Ładnie dzisiaj pocisnęli :-)  ... (Więcej)

14.06.2019 16:54 GMT· 1 · Odpowiedz
Homer Simpson
Homer Simpson

Kupno dopiero z okolic poniżej 1.12, powinni złapać poziom 1.1190-92 i dopiero stąd solidne odbicie, zapewne dopiero w środę. Pon i wt to dreptanie w miejscu takie jak bylo na górze. Ski będę realizował na 1.12, skad oddadzą 30-40 pips do góry, potem pogłębienie dołka przed FOMC do ok. 1.119. Po FEDzie chyba jednak up bo roboty ponad 1.13 nie skończyli.  ... (Więcej)

14.06.2019 15:29 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (1238)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+