Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
EUR/USD - Euro Dolar amerykański

EUR/USD - Euro Dolar amerykański

RT-CFD
1,1740 -0,0031 -0,26%
11:07:43 - Dane na żywo.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 1,1739 / 1,1740
Dzień 1,1717 - 1,1776
52 tygodni 1,1111 - 1,2557
Zamknięcie 1,1771
Otwarcie 1,1772
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Jan Frankowicz
Jan Frankowicz

nie wyswietlajcie tych dinozaurów  ... (Przeczytaj więcej)

11.05.2018 13:04 GMT· Odpowiedz
Eugeniusz Fietkiewicz
Eugeniusz Fietkiewicz

Kurs USD/PLN jest powiązany z kursem EUR/USD.Dolar się umacnia,złotówka się osłabia.  ... (Przeczytaj więcej)

09.05.2018 06:12 GMT· Odpowiedz
Marcin Grzegorzewski
Marcin Grzegorzewski

Ja myślę, Ze jak tak dalej będzie to USD/PLN będzie 4,0000.  Myślałem, że mamy silną gospodarkę, ale nie nie.  ... (Przeczytaj więcej)

06.05.2018 10:07 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (147)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+