Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
USD/PLN - Dolar amerykański Polski złoty

USD/PLN - Dolar amerykański Polski złoty

3,6746 -0,0049 -0,13%
16:09:22 - Dane na żywo.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 3,6735 / 3,6760
Dzień 3,6653 - 3,6876
52 tygodni 3,3072 - 3,8413
Zamknięcie 3,6795
Otwarcie 3,6795
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
wald
wald

dlaczego warto kupować dolary? ,,https://tvn24bis.pl/wiadomosci-gospodarcze,71/zloty-bedzie-mial-klopoty-na-rynkach-wschodzacych-szykuje-sie-kryzys-walutowy,394293.html  ... (Przeczytaj więcej)

17.09.2018 06:58 GMT· Odpowiedz
Łukasz Czapliński
Łukasz Czapliński

znów zaprogramowali dolar na minus. ciekawe kto sie tym bawi.  ... (Przeczytaj więcej)

10.09.2018 13:12 GMT· Odpowiedz
Mariusz Wida
Mariusz Wida

Do końca roku dolar na 4.0  ... (Przeczytaj więcej)

29.08.2018 16:50 GMT· 2 · Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (78)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+