Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
USD/PLN - US dolar Polski złoty

USD/PLN - US dolar Polski złoty

3,7983 +0,0025 +0,06%
19:16:02 - Dane na żywo.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 3,7976 / 3,7989
Zakres dzienny 3,7881 - 3,8013
Zakres 52 tyg. 3,6206 - 3,8775
Zamknięcie 3,7958
Otwarcie 3,7969
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Ivan Groźny
Ivan Groźny

Nie bacząc na Pań i Panów analizy/prognozy etc. jako długoterminowy inwestor sprzedaję cały czas w okolicach 3.845 i odkupuję 2 okolicach 3,785... bywają dni jak miniony piątek gdy pluję sobie w brodę lecz dzięki Twitom Trumpa cały czas zarabiam... i choć łyżeczką a nie chochlą to wydaje mi się to rozsądne. Nie wierzę w 3,30 w tym roku ani 4zł. Stawiam na wahania w granicach 3.75-3.85 do marca. W marcu Trump zmięknie (przedstawiając siebie jako wygranego) w relacjach z Chinami o ile chce wygrać kolejne wybory. Sprzedaż soi pod stołem to za mało.  ... (Więcej)

09.06.2019 21:08 GMT· Odpowiedz
Ben Mia
Ben Mia

W obecności tej zwiększającej się zmienności rynkowej myślę, że ten tu poziom 3.78 jest dobrym miejscem do ruchu w górę, a jego przełamanie nie dobrze będzie wróżyć dla wzrostów na tej parze.  ... (Więcej)

16.04.2019 22:55 GMT· 1 · Odpowiedz
Roland Szwed
Roland Szwed

A gdzie te 4 pln  ... (Więcej)

08.04.2019 18:06 GMT· 1 · Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (111)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+