Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
Jastrzębska Spółka Węglowa s.a. (JSW)

Jastrzębska Spółka Węglowa s.a. (JSW)

Warszawa
67,30 +1,18 +1,78%
15:52:00 - Dane opóźnione. Wartość w PLN
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 67,30 / 67,38
Dzień 66,22 - 67,88
52 tygodni 61,2 - 109,75
Zamknięcie 66,12
Otwarcie 66,22
Obroty 167.556
Av. Volume (3m) 237.235
Kapitalizacja 7,76B
Beta 1,87
Wskaźnik C/Z 3,55
Dywidenda N/A (N/A)
Przychody 9,12B
EPS 18,62
Kolejne rezultaty 22.11.2018
1-roczna zmiana - 36,42%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Janusz Janecki
Janusz Janecki

Gornicy nie pozwola na zamkniecie kopalni Krupinski, sa zdeterminowani, sa masowki,pokiety i strajki  ... (Przeczytaj więcej)

13.12.2016 09:40 GMT· Odpowiedz
Janusz Janecki
Janusz Janecki

Tak jak pisalem byly spadki i jeszcze beda bo Zwiazkowcy ostro protestuja w Krupinski a technicznie tez spodkowo,poz i piszcie tez,:-)   ... (Przeczytaj więcej)

09.12.2016 13:15 GMT· Odpowiedz
Janusz Janecki
Janusz Janecki

Wegiel i koks na gieldzie ARA tanieje juz!!!  ... (Przeczytaj więcej)

17.11.2016 09:38 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (5)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+