Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
Visa Inc Class A (V)

Visa Inc Class A (V)

NYSE
180,27 +0,58 +0,32%
18:30:25 - Real-time Cboe. Wartość w USD
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 180,25 / 180,28
Zakres dzienny 179,57 - 180,67
Zakres 52 tyg. 121,6 - 187,05
Zamknięcie 179,69
Otwarcie 180,03
Obroty 2.140.327
Av. Volume (3m) 7.103.206
Kapitalizacja 389,49B
Beta 0,93
Wskaźnik C/Z N/A
Dywidenda 1,20 (0,67%)
Przychody 22,27B
EPS N/A
Kolejne rezultaty 30.01.2020
1-roczna zmiana 28,86%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Bogumił Bartlewski
Bogumił Bartlewski

tu yyyyytyt tttoyttttooty yttyuyytty yiyytyyyyytyytyytytypyttpuuotytttttyytyyytyyytytrttyytpyyypyyyputyyy  ... (Więcej)

23.07.2019 22:15 GMT· Odpowiedz
Andrzej Filipek
Andrzej Filipek

Według mojej wiedzy akcja do sprzedawania. Minimum 2/3 stanu posiadania czyli na +30 % za ostatnie 12 miesięcy. Symboliczna dywidenda oraz neutralne Beta.  ... (Więcej)

27.07.2017 22:47 GMT· 6 · Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (2)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+