Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
XRP (XRP/USD)

XRP (XRP/USD)

Investing.com
0,46288 +0,00543 +1,19%
04:23:29 - Dane na żywo. Wartość w USD
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Zakres dzienny 0,46163 - 0,46646
Zakres 52 tyg. 0,10570 - 0,77883
Zamknięcie 0,45745
Otwarcie 0,45745
Obroty 598.897.563
Av. Volume (3m) N/A
# Elementów -
1-roczna zmiana 88,91%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Martyna Labut
Martyna Labut

Hej! Jak myslicie co dalej? Trzymać czy sprzedac....  ... (Więcej)

04.03.2021 11:41 GMT· 2 · Odpowiedz
Jony Oliveira
Jony Oliveira

Z początkiem momentu, gdy firma Ripple zaczęła być przetwarzana, jej monetami zaczęli manipulować jej założyciele. Nie wierzymy, że wygrywa proces SEC, nie wierzymy w scentralizowane waluty, zarośla zostały już zawieszone lub firmy porzuciły projekty, gdy nie były już opłacalne, Ripple był ze swoimi inwestorami, nie uważamy za sprawiedliwe, że ona ma 65% walut w swoich portfelach, uważamy, że nie jest sprawiedliwe, aby sprzedawała, gdy idzie w górę, nie powinna ingerować w rynek, uważaj na to oszustwo.  ... (Więcej)

161430591293135.jpg 26.02.2021 02:18 GMT· 3 · Odpowiedz
Jakub Piotrowski
Jakub Piotrowski

Myślę że jeszcze dokupie. Xrp uderzy do 100 a potem znowu do 1000 na sztukę .... Czy tak będzie ?. Nie wiem ale Wierzę że tak :)  ... (Więcej)

25.02.2021 11:31 GMT· 2 · Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (119)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Wybrane z sieci

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+

Pobierz aplikację Investing.com

Korzystaj z bezpłatnych notowań, wykresów i alertów o akcjach, indeksach, walutach, towarach i obligacjach w czasie rzeczywistym.
Bezpłatne analizy techniczne i prognozy o najwyższej jakości w zasięgu Twojej ręki.

Investing.com jest lepszy na aplikacji!

Więcej treści, szybsze notowania i wykresy, a także łatwiejsza obsługa są dostępne tylko w aplikacji.