Microsoft: zyski oraz dochody lepsze od prognoz w Q4

Microsoft: zyski oraz dochody lepsze od prognoz w Q4

Investing.com  | 18.07.2019 22:07

Microsoft: zyski oraz dochody lepsze od prognoz w Q4

Investing.com - Notowana na giełdzie spółka: Microsoft (NASDAQ:MSFT), podała swoje wyniki finansowe za czwarty kwartał. Zyski były lepsze od prognoz, dochód spółki je przewyższył.

Zysk na akcję spółki (EPS) wyniósł w ostatnim kwartale 1,37$, podczas gdy dochód sytuował się na poziomie 33,72B$. Analitycy pytani przez Investing.com, oczekiwali EPS w wysokości 1,21$, przy dochodzie o wartości 32,75B$.

W analogicznym okresie, rok wcześniej, EPS spółki wyniósł 1,13$, przy dochodzie na poziomie 30,09B$.

W poprzednim kwartale, spółka zaraportowała EPS w wysokości 1,14$ i dochód na poziomie 30,57B$.

Po przedstawieniu raportu finansowego, akcje spółki Microsoft rosły o 1,44% wartości i sytuowały się na poziomie 138,25$, po godzinach handlu.

W ciągu roku akcje spółki Microsoft notują wzrost 34.18%, zachowując się gorzej niż Nasdaq, który notuje wzrost 26% wartości.

Również inne spółki z sektora: Technologia, przedstawiły swoje wyniki finansowe

Spółka: Taiwan Semiconductor podała wyniki finansowe za drugi kwartał, wedle których EPS firmy wyniósł 2,57$, przy dochodzie na poziomie 241,0B$. Analitycy pytani przez Investing.com, oczekiwali EPS na poziomie 0,41$ i dochodu w wysokości 7,6B$.

Oracle, to kolejna spółka, która podała swoje wyniki finansowe za ostatni kwartał. Zyski były lepsze od prognoz. Spółka zakończyła czwarty kwartał z EPS wynoszącym 1,16$ i dochodem w wysokości 11,14B$. Analitycy pytani przez Investing.com oczekiwali EPS na poziomie 1,07$ i dochodu w wysokości 10,93B$.

Bądź zawsze na bieżąco, dzięki kalendarzowi wyników spółek z całego świata na Investing.com.

Ważne fakty

Najnowsze komentarze

Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+