Rynek akcji Nigeria zamknął sesję wzrostami. NSE 30 zyskał 0,37%

Rynek akcji Nigeria zamknął sesję wzrostami. NSE 30 zyskał 0,37%

Investing.com  | 19.04.2019 16:15

Rynek akcji Nigeria zamknął sesję wzrostami. NSE 30 zyskał 0,37%

Investing.com – Rynek akcyjny Nigeria zamknął handel piątkowy wzrostami, ze względu na zyski w sektorach: ubezpieczeń, bankowym oraz żywności, napojów i tytoniu, które ciągnęły indeksy w górę.

W momencie zamknięcia na Giełdzie Papierów Wartościowych w Lagos, indeks NSE 30 zyskał 0,37%.

Wśród komponentów indeksu NSE 30 najlepszy wynik zanotowała spółka Skye Bank (LAGOS:SKYEBAN), która zyskała 4,05% czyli 0,030 pkt., zamykając sesję na poziomie 0,770. Tymczasem spółka Fidelitybk (LAGOS:FIDELIT) wzrosła o 3,19% czyli 0,060 pkt., zamykając sesję na poziomie 1,940, a spółka Access Bank (LAGOS:ACCESS) zamknęła się nad kreską 3,01% czyli 0,20 pkt., zamykając sesję na poziomie 6,85.

Najsłabiej wypadła spółka Wapco (LAGOS:WAPCO), która spadła 4,17% czyli 0,50 pkt., zamykając sesję na poziomie 11,50. Spółka Diamond Bank (LAGOS:DIAMONB) straciła 1,63% czyli 0,040 pkt., zamykając sesję na poziomie 2,420, a spółka Guiness Nig (LAGOS:GUINNES) była 0,00% czyli 0,00 pkt., zamykając sesję na poziomie 60,00.

Łączna liczba spółek spadkowych przewyższyła ilość spółek zyskujących notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Lagos wynikiem 0 do 0.

Akcje notowane na Guiness Nig (LAGOS:GUINNES) i zaatakowały 52-tygodniowe minima, 0,00% czyli 0,00, kończąc sesję na poziomie 60,00.

Kontrakty terminowe typu futures na ropę WTI z dostaw w maju jest nad kreską 0,38%, czyli 0,24, osiągając poziom $64,00 za baryłkę. Tymczasem na rynku towarów i surowców Kontrakty terminowe na ropę Brent z dostaw w czerwcu traci 0,04%, czyli 0,03 przebijając poziom $71,95 za baryłkę, a Kontrakty terminowe na złoto z dostaw w czerwcu spada 0,01% czyli 0,01 przebijając poziom $1.277,90 za troy uncję.

EUR/NGN był bez zmian 0% na poziomie 404,590, natomiast kurs USD/NGN był bez zmian 0,00% do poziomu 360,000.

Notowania Futures na US Dollar Index były nad kreską 0,49% na poziomie 97,132.

Ważne fakty

Najnowsze komentarze

Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+