Cena srebra poniżej 15 USD za uncję

Cena srebra poniżej 15 USD za uncję

Dom Maklerski BOŚ SA  | 12.04.2019 10:55

Notowania srebra nieustannie pozostają w cieniu sytuacji na rynku złota. Cena srebra rosła w pierwszej połowie tygodnia, jednak wczoraj dynamicznie zniżkowała, schodząc tym samym poniżej poziomu 15 USD za uncję. Dzisiaj rano notowania kruszcu pozostają w okolicach wczorajszego zamknięcia.

Strona popytowa na rynku srebra już od wielu miesięcy wykazuje względną słabość w relacji do kupujących na rynku złota. Srebro w ostatnim czasie nie tylko mniej dynamicznie drożeje (gdy nastroje na rynkach metali szlachetnych dopisują), ale także jego cena bardziej gwałtownie zniżkuje (w przypadku spadków cen na szerokim rynku szlachetnych kruszców).

Z pewnością sytuacja na rynku srebra nadal będzie odzwierciedleniem zmian notowań złota. Póki co nadal możemy spodziewać się względnej słabości srebra względem złota, a największą szansą na odwrócenie tej relacji byłby powrót notowań metali szlachetnych do trwałych wzrostów. Ten jednak może być ciężki do wypracowania w najbliższych miesiącach.

Cena srebra poniżej 15 USD za uncję

Notowania srebra – dane dzienne

Dom Maklerski BOŚ SA

Artykuły powiązane

Najnowsze komentarze

Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+