Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
USD/JPY - Dolar amerykański Jen japoński

USD/JPY - Dolar amerykański Jen japoński

RT-CFD
112,37 +0,49 +0,44%
16:11:01 - Dane na żywo.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 112,36 / 112,37
Dzień 111,66 - 112,37
52 tygodni 104,56 - 114,74
Zamknięcie 111,88
Otwarcie 111,88
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
lukaszzzzzzzzz Łukasz
lukaszzzzzzzzz Łukasz

Powinno się odbić i celuje w 110 ;)  ... (Przeczytaj więcej)

14.02.2018 04:24 GMT· Odpowiedz
Andreas Sachs
Andreas Sachs

Cóż, jak się bawić to się bawić :) 113.015 to poziom do jakiego MOIM ZDANIEM podąży cena w sesji europejskiej, a może i do końca sesji londyńskiej (17:00 CET). Nie traktujcie tego jako wyroczni :)  ... (Przeczytaj więcej)

28.12.2017 09:07 GMT· 14 · Odpowiedz
kamil wicki
kamil wicki

ta te ich analizy czesto na odwrut albo z mega opoznieniem jakl juz jest po wszystkim  ... (Przeczytaj więcej)

01.09.2017 16:26 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (14)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+