Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
USD/JPY - Dolar amerykański Jen japoński

USD/JPY - Dolar amerykański Jen japoński

RT-CFD
113,38 -0,24 -0,21%
14/12 - Zamknięty.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 113,38 / 113,39
Dzień 113,22 - 113,68
52 tygodni 104,56 - 114,56
Zamknięcie 113,62
Otwarcie 113,62
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
lukaszzzzzzzzz Łukasz
lukaszzzzzzzzz Łukasz

Powinno się odbić i celuje w 110 ;)  ... (Więcej)

14.02.2018 04:24 GMT· Odpowiedz
Andreas Sachs
Andreas Sachs

Cóż, jak się bawić to się bawić :) 113.015 to poziom do jakiego MOIM ZDANIEM podąży cena w sesji europejskiej, a może i do końca sesji londyńskiej (17:00 CET). Nie traktujcie tego jako wyroczni :)  ... (Więcej)

28.12.2017 09:07 GMT· 14 · Odpowiedz
kamil wicki
kamil wicki

ta te ich analizy czesto na odwrut albo z mega opoznieniem jakl juz jest po wszystkim  ... (Więcej)

01.09.2017 16:26 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (14)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+