Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
WIG20 (WIG20)

WIG20 (WIG20)

Warszawa
2.229,67 +18,68 +0,84%
16:10:00 - Dane na żywo. Wartość w PLN
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Dzień 2.209,74 - 2.248,51
52 tygodni 2.096,93 - 2.650,16
Zamknięcie 2.210,99
Otwarcie 2.209,74
Obroty 15.986.230
Av. Volume (3m) 20.274.878
# Elementów 20
1-roczna zmiana - 11,5%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Andrzej Filipek
Andrzej Filipek

Czy przypadkiem na #WIG20 nie jest budowana formacja RGR ?  ... (Przeczytaj więcej)

02.08.2018 16:26 GMT· Odpowiedz
Michael Angel
Michael Angel

Ogólną perspektywę opisałem tutaj: https://pl.investing.com/analysis/europejskie-indeksy-oczekuja-spotkania-trumpjuncker-spadki-nieuniknione-200222178. Szczegółowych analiz dostarczamy jedynie na zamówienie.  ... (Przeczytaj więcej)

23.07.2018 06:32 GMT· Odpowiedz
Grzegorz Wojtkowski
Grzegorz Wojtkowski

Panowie może wiecie co może teraz się wydarzyć? Góra dół  ... (Przeczytaj więcej)

02.07.2018 14:22 GMT· 1 · Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (37)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+