Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
DAX (GDAXI)

DAX (GDAXI)

RT-CFD
12.123,84 +27,43 +0,23%
16:11:40 - Dane na żywo CFD. Wartość w EUR
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Dzień 12.063,73 - 12.185,55
52 tygodni 11.726,62 - 13.596,89
Zamknięcie 12.096,41
Otwarcie 12.089,1
Obroty 46.962.987
Av. Volume (3m) 99.299.764
# Elementów 30
1-roczna zmiana - 3,37%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Katarzyna Radko
Katarzyna Radko

NO i jak z tym naszym Daxem?? Możliwe wzrosty ?  ... (Przeczytaj więcej)

13.09.2018 05:55 GMT· Odpowiedz
Dawid Ziętek
Dawid Ziętek

Wracamy na szczyty, poprzednie wzrosty 2 miesieczne odreagowane wiec sezon na zime sie skończyl...  ... (Przeczytaj więcej)

05.09.2018 11:46 GMT· Odpowiedz
Grzegorz Wojtkowski
Grzegorz Wojtkowski

Panowie. Jak przypuszczacie w najbliższy dniach dalej będzie spadek, czy w jakiś magiczny sposób dojdzie do stabilizacji a tym samym wzrost.   ... (Przeczytaj więcej)

05.09.2018 08:21 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (110)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+