Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
EUR/PLN - Euro Polski złoty

EUR/PLN - Euro Polski złoty

4,2965 -0,0023 -0,05%
16:07:22 - Dane na żywo.
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Bid / Ask 4,2946 / 4,2983
Dzień 4,293 - 4,3048
52 tygodni 4,1259 - 4,415
Zamknięcie 4,2988
Otwarcie 4,2988
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Łukasz Czapliński
Łukasz Czapliński

Lepiej wrozyc z fusow niz sluchac tu analitykow :(  ... (Przeczytaj więcej)

31.07.2018 13:41 GMT· 4 · Odpowiedz
Bogusław Kuczowiak
Bogusław Kuczowiak

Co z tym rynkiem. Analitycy uważają, że dziś para poniżej 4,30 a ja tu widzę, że to wszystko żle wygląda.... Co się dziś stanie?  ... (Przeczytaj więcej)

17.07.2018 07:53 GMT· 2 · Odpowiedz
Tomasz Katolik
Tomasz Katolik

ktoś ma info odnośnie EURPLN  ... (Przeczytaj więcej)

10.05.2018 12:07 GMT· Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (35)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za utratę i szkody wywołane w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z handlem na rynkach finansowych, ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. Handel walutami na marży wiąże się z wysokim ryzykiem i nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Handel lub inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Kursy kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak zdarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel na rynku kryptowalutowym nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Przed podjęciem decyzji o handlu na zagranicznym rynku lub jakimkolwiek innym instrumencie finansowym lub kryptowalutach należy dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie ceny CFD (akcje, indeksy, futures) akcji, Forex oraz kryptowalut nie są dostarczane przez oficjalne giełdy, a jedynie przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Na stronie należącej do Fusion Media mogą pojawiać się materiały przygotowywane przez reklamodawców, na bazie Twojej interakcji z reklamami oraz reklamodawcami.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+