Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
Bank Polska Kasa Opieki s.a. (PEO)

Bank Polska Kasa Opieki s.a. (PEO)

RT-CFD
98,00 +1,00 +1,03%
16/08 - Zamknięty. Wartość w PLN
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Zakres dzienny 97,1 - 98,54
Zakres 52 tyg. 95,86 - 121
Zamknięcie 98
Otwarcie 97,38
Obroty 838.836
Av. Volume (3m) 725.245
Kapitalizacja 25,72B
Beta 0,79
Wskaźnik C/Z 11,92
Dywidenda 6,60 (6,80%)
Przychody 4,74B
EPS 8,14
Kolejne rezultaty 06.11.2019
1-roczna zmiana - 12,15%
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Artur Pira
Artur Pira

Wynikk rekordowo wysokie a kurs nie poszedł w górę? Coś tu śmierdzi...   ... (Więcej)

28.02.2019 09:43 GMT· 1 · Odpowiedz
Norbert Płonka
Norbert Płonka

Czekamy na 110.00PLN  ... (Więcej)

14.02.2019 09:04 GMT· Odpowiedz
robert baron
robert baron

duze obroty i symboliczny wzrost. progbozuje linie oporu na 105,50 i odbicie w góre  ... (Więcej)

14.09.2018 20:23 GMT· 1 · Odpowiedz
Pokaż wszystkie komentarze (3)
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+