Investing.com dodaje dane notowań z nowozelandzkiej giełdy papierów wartościowych

Investing.com dodaje dane notowań z nowozelandzkiej giełdy papierów wartościowych

Co nowego  | 18.12.2018 12:38

Investing.com dodaje dane notowań z nowozelandzkiej giełdy papierów wartościowych

Po dostarczeniu danych w czasie rzeczywistym ze skandynawskich giełd, z przyjemnością informujemy, że dodaliśmy również notowania z nowozelandzkiej giełdy, abyś wiedział co się dzieje.

 Najważniejsze fakty

  • NZX rozpoczęła swoją działalność jako wiele mniejszych giełd podczas gorączki złota w latach 70-tych XIX wieku.

Nowa Zelandia jest domem GoPro (GPRO) – twórcy popularnych kamer wideo do nagrywania ekstremalnych aktywności i jest ważnym ośrodkiem finansowym na Wschodzie. Pomimo tego, że jest jedną z najodleglejszych giełd na świecie, jest na niej notowanych ponad 300 firm o łącznej kapitalizacji rynkowej 164,5 mld NZD (107,1 mld USD).

Kolejny krok, który sprawia, że Investing.com jest witryną internetową numer 1 i miejscem, w którym kompleksowo można znaleźć wszystkie informacje inwestycyjne.

Dane notowań

Dla nowozelandzkiej giełdy papierów wartościowych

Investing.com dodaje dane notowań z nowozelandzkiej giełdy papierów wartościowych

Bądź pierwszym komentującym

Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+