Dwie ważne aktualizacje w dziale kryptowalut

Dwie ważne aktualizacje w dziale kryptowalut

Co nowego  | 23.08.2017 17:51

Dwie ważne aktualizacje w dziale kryptowalut

Wprowadziliśmy do naszego działu kryptowalut dwa cenne dodatki:

 • Strona wszystkie kryptowaluty

 • Nowe strony poświęcone kryptowalutom zawierające wykresy, informacje o wynikach i kursie wymiany oraz najczęściej zadawane pytania

 • Oto szczegółowy podział nowych funkcjonalności:

  Strona wszystkie kryptowaluty

  W serwisie Investing.com można teraz znaleźć bazę wszystkich istniejących kryptowalut, których obecnie jest ponad 1 000 i liczba ta stale rośnie.

  Nasza lista zawiera wszystkie kryptowaluty, od tych dobrze znanych, takich jak Bitcoin i Ethereum, po te mniej znane monety, jak President Trump i PutinCoin, pozwalając monitorować kapitalizację rynkową i wyniki nawet najbardziej tajemniczych kryptowalut.

  Oto przykłady niektórych podstawowych walut cyfrowych:

  Oto przykład niektórych walut, o których być może nigdy nie słyszałeś:

  Dedykowane strony

  Oferujemy obecnie specjalne strony profilowe dla wszystkich najpopularniejszych kryptowalut.

  Te dedykowane strony oferują kilka kluczowych funkcjonalności:

  • Poglądowe wykresy

  • Kursy wymiany w czasie rzeczywistym

  • Najczęściej zadawane pytania

  Poglądowe wykresy

  Są to podstawowe wykresy liniowe lub świecowe poszczególnych walut. Podobnie, jak w przypadku wszystkich wykresów poglądowych na Investing.com, istnieje możliwość wyboru zarówno ram czasowych poszczególnych świec, jak i przedziału czasowego do wyświetlenia na wykresie.

  Kursy wymiany w czasie rzeczywistym

  Dzięki połączeniu z przesyłanymi na żywo danymi z ponad 20 giełd możesz w czasie rzeczywistym uzyskać informacje o kursach wymiany kryptowalut i wynikach w oparciu zarówno o kurs wymiany, z którego korzystasz, jak i walutę kwotowaną.

  Uwaga: Jeśli konkretna waluta, którą jesteś zainteresowan/a jest niewidoczna, to dlatego, że nie można bezpośrednio handlować tą parą. Można jednak nadal skorzystać z kalkulatora walut Investing.com, aby obliczyć prawidłowy kurs wymiany.

  Najczęściej zadawane pytania

  Kryptowaluty są względnie nowymi mechanizmami inwestycyjnymi i wiele osób może jeszcze nie rozumieć sposobu ich działania. Na przykład terminy takie jak „łańcuch blokad”, „kopanie”, czy „portfel” pojawiają się przez cały czas podczas omawiania cyfrowych pieniędzy, ale możesz nie znać ich dokładnego znaczenia.

  Dział często zadawanych pytań wciąż jest tworzony. Przez cały czas pojawiają się kolejne pytania, a liczba kryptowalut rośnie z dnia na dzień. Jak dotąd opracowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące najpopularniejszych kryptowalut: Bitcoin, Ethereum i Litecoin.

  Bądź pierwszym komentującym

  Dodaj komentarz
  Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
  Dyskusja
  Napisz odpowiedź...
  Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

  Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
  Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
  Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
  Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
  Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

  English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
  Wyloguj się
  Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
  NieTak
  AnulujTak
  Zapisz zmiany

  +