Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania
Kontrakty terminowe na WIG20 Dec 19

Kontrakty terminowe na WIG20 Dec 19

RT-CFD
2.241,50 +8,50 +0,38%
16:48:47 - Zamknięty. Wartość w PLN
Utwórz nowy portfel
AnulujUtwórz
Poprawnie dodane do nowego portfolio
Dodaj komentarz
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Jacek Flisiuk
Jacek Flisiuk

Będzie Rajd św. Mikołaja w tym roku?  ... (Więcej)

14.11.2019 14:34 GMT· Odpowiedz
longlynx
longlynx

Idziemy na 2300 jak byk!  ... (Więcej)

26.09.2019 13:33 GMT· 1 · Odpowiedz
Paweł Swiernoga
Paweł Swiernoga

kwestia może dwóch sesji i zjeżdżamy z 8%  ... (Więcej)

06.06.2019 15:50 GMT· Odpowiedz
TOMASZ GROMEK
TOMASZ GROMEK

Jedziemy w dół. Pierwszy przystanek 2300 .   ... (Więcej)

07.02.2019 11:03 GMT· Odpowiedz
wald
wald

A ponoć WIG miał iść do góry .... . I znowu będzie pomyłka ... Bo oni widzą spowolnienie a my już recesje ... Będzie znacznie gorzej niż się analitykom wydaje.... . Nasze inflationary slow-down, media widzą jako "new economy", naszą recesje (deflationary slow-down) widzą jako slow-down, a krach widzą jako recesje.... . Inflacja znaczenie przyspieszy, a gospodarka znacznie spowolni... Ale pewnie za 6M to przeczytamy.  ... (Więcej)

12.10.2018 06:26 GMT· 5 · Odpowiedz
Michael Angel
Michael Angel

Ogólną perspektywę WIG20 opisałem tutaj: https://pl.investing.com/analysis/europejskie-indeksy-oczekuja-spotkania-trumpjuncker-spadki-nieuniknione-200222178. Szczegółowych analiz dostarczamy jedynie na zamówienie.  ... (Więcej)

23.07.2018 06:33 GMT· Odpowiedz
bartek błaziński
bartek błaziński

wzrost  ... (Więcej)

25.10.2017 09:57 GMT· Odpowiedz
Janusz Janecki
Janusz Janecki

To skandal zeby zmowa inwestorow zawracala całą giełde,a gdzie KNF  ... (Więcej)

06.06.2017 06:49 GMT· Odpowiedz
Anastazja Górna
Anastazja Górna

wzrost  ... (Więcej)

03.07.2016 17:57 GMT· 1 · Odpowiedz
paweł jatczak
paweł jatczak

spadek  ... (Więcej)

22.10.2014 15:38 GMT· Odpowiedz
Adam Tymiński
Adam Tymiński

ciągle płasko  ... (Więcej)

18.07.2014 10:44 GMT· Odpowiedz
Dyskusja
Napisz odpowiedź...
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Obrót marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu handlu instrumentami finansowym lub kryptowalutami należy dogłębnie zapoznać się z ryzykiem i kosztami związanymi z inwestowaniem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia oraz akceptowalny poziom ryzyka, a także w razie potrzeby zasięgnąć porady profesjonalisty.
Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Ceny te zatem mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej na danym rynku, a co za tym idzie mają charakter orientacyjny i nie nadają się do celów inwestycyjnych. Fusion Media i żaden dostawca danych zawartych na tej stronie internetowej nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku inwestowania lub korzystania z informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej.
Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Wyloguj się
Czy jesteś pewny, że chcesz się wylogować?
NieTak
AnulujTak
Zapisz zmiany

+